| YumiSukinanda a întrebat:

Hey buna! stiu un site cu haine gratis pe stardoll, si nu inteleg ceva, uitati site-ul ca sa ma ajutati: http://how-to-get-free.blogspot.com/search/label/Interio r%20items este o banda in stanga si scrie: al countreies...asa si pana ajungeti la interior items. este costumul ala cu o inima, si mi cere sa fac un cocncurs, nu stiu deloc cum! ajutor! funda+vot urgent!

2 răspunsuri:
| HaineDeVis a răspuns:

Buna, Incearca www.hainedevis.ro sa nu te mai incurci in situri si bloguri ciudate!
O seara placuta!

| lauravvrs a răspuns:

Am cautat acel costum de care ziceai si nu l-am gasit! Eu utilizez acest blog si consider ca este cel mai bun...