| ByanKa_1860 a întrebat:

Hey! :*
Cine a citit cartea in legatura cu filmul Twilight [ nu stiu cum se numeste cartea laughing ]... Daca ati citit. o descrieti. mi si mie ultima parte [ Zori de zi ]
Va roooog! puppy dog eyes
Ca p net nu gasesc cartea online.big grin
Dau Funda + Vot ceilalti love struck
Sau daca nu macar dati. mi un site cu ultima parte big grinbig grin
Plz puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| bistriteanul a răspuns:

Cred ca tu cauti romanul Zori de zi... Uite, ai mai multe informatii despre fiecare in parte daca accesezi link-ul acesta: http://ro.wikipedia.org/wiki/Zori_de_zi_%28roman%29

3 răspunsuri:
| Anduuu a răspuns:

Vad ca vrei sa citesti cartea.un mesaj pe TPU si-ti zic eu de unde sa o downloadezi sau...ti-o dau eu daca vrei, pe messhappy