| DeeaDede1010 a întrebat:

Hey! Cine stie de unde pot comanda pizza din Suceava, dar sa mi-o aduca calda? De cate ori comandam, era rece. Vreau un site in care pot vedea tipul de pizza si sa aiba nr. de telefon. Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine iti cumperi tu din magazin si tot ce trebuie sa faci este sa o pui 15 minute la cuptor sau microunde si ai pizza calda cu blat crocant. pizza guseppe de la dr oetker se numeste. crede-ma ca atunci cand am pofta de pizza eu numai asa cumpar. Cei de la firmele cu pizza au preturi foarte mari. La mine in oras ( Brasov ) o pizza giuseppe costa in jur de 13 lei. O gasesti oriunde in magazinele mari (profi, carrefour, kaufland, bila, penny samd ) la frigidere. Nu fac reclama. Doar iti recomand.