| dulcika_2912 a întrebat:

Hey! Cum se fac umbrele cu sclipici pentru reviste? pls FUNDA SI VOT!winking

Răspuns Câştigător
| xmakexmexhappyx a răspuns:

Poti sa-ti cumperi sclipici special pentru asta, poti sa-l pui si pe haine, si pe umbrela. Sau poti sa intrebi la un magazin de cadouri personalizate daca nu pot sa-ti puna ei sclipiciul pe umbrela.

Sau :

Hm...pai ai putea la umbrele sa cumperi lipici cu sclipici si lipesti o umbrela. Peste poti pune un nailon. Vezi sa fie o umbrela transparenta ca sa se vada sclipiciul. Sper ca te-am ajutat, fundita?