| OtakuHere a întrebat:

Hey! De ceva vreme mă gândesc să îmi fac un blog despre anime, dar mă gândesc că nu vor fi multe persoane interesate de acest subiect. Voi ce credeți? Se merita sa îmi creez unul?

Răspuns Câştigător
| Brotacelul a răspuns:

Da...fa ceea ce iti place tie.dar problema este ca deja sunt destule vloguri si nu stiu cati din abonatii acelor bloguri ar veni sa il vada pe al tau, doar daca ai ceva, o intrebare care nu se afla pe celelalte..sau subiecte mai bine atunci, poti castiga multi vizitatori.
Mult succes big grin

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Brotacelul):

Rectific : *Blog, mi-a sarit mana pe Vlaughing

4 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Cu siguranta vei gasi multe persoane interesate. Eu iti propun sa-ti creezi site-ul aici: http://www.ucoz.ro/register?pguid=4176838743

| Felissa13Eden a răspuns:

Vai de mine!
Normal ca merita!
Sunt o groaza de oameni,si cand spun 'o groaza',ma refer la o multime de oameni.
In ultimii ani, animeurile au devenit populare, la fel si manga, deci, da, merita big grin
Succes :3

| Pisicuta_Valutza_1997 a răspuns:

Tu te auzi ce spui? Logic ca merita!
serialele anime sunt foarte populare in ziua de azi...fa blogul