| Recoltatorul a întrebat:

Hey, fetele, ce atitudine va place la baieti?

8 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

Pai:
In general, sa para indiferent, dar sa imi arate prin "gesturi mici" (asa cum auzi in toate reclamele la ciocolata) ca tine la mine. Sa aiba grija de mine. Putina gelozie nu strica. Sa fie sigur pe el, sau macar sa incerce sa fie, chiar daca nu e. Sa aiba si o latura sensibila. Sa fie deschis. Ar mai fi muuulte, dar imi e prea lene sa scriu.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Sa nu-mi spuna din 5 in 5 minute cat de minunata sunt. Stiu si eu asta.
Sa nu fie prea dragastos, ca nu-mi place, sa nu-mi vorbeasca despre o presupusa relatie cu mine, chestiile astea ma sperie, sa nu ma pupe, sa nu-mi faca declaratii romantice in public, sa nu ma tina de mana cand mergem pe strada, sa nu-mi spuna cat de mult ma iubeste, sa nu ma sune des, sa nu-mi interzica lucuri, sa nu ma puna sa-i dau parolele mele de la diferite conturi si chestii din astea ce mi se par tampite.
Dar nici sa fie indiferent, sa aiba o atitudine normala si atat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

"Stiu si eu asta." ce modesta esti rolling on the floor

| GoodDay9 a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Interesant...cred ca esti prima fata care gandeste la fel ca si mine, si sunt baiat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie un Bad boy straight face laughing sa fie sincer, mai rău, "modeeeeest" ca mine, dar nici prea "modest". Sa fie amuzant si uneori sarcastic. Si, desigur sa nu însele ca dupa s-ar lasa cu cearta.
Da, mai am pana sa găsesc unul. Acum nu as avea timp si nici vârstă.

| Syndre a răspuns:

Prietenoasă, caldă. Să zâmbească, să-și ofere ajutorul și să aibă bun simț, să nu râdă tare și să facă glume retardate.

| Mariapetrupanainte a răspuns:

Mi-ar placea ca baiatul sa ma respecte, sa fie mereu bun cu mine dar nu plictisitor, sa fie indraznet sa ma aprecieze asa cum sunt si sa-mi faca complimente ce poate fi mai frumos decit un compliment venit din suflet care direct iti ridica dispozitia.

| TiniS a răspuns:

Bad boy