| YoBiChOn a întrebat:

Hey ( imi primul rand scuze pentru categorie ). Am un forum legat de gamming si de anime. Intrebarea mea ar fi cum pot sa fac forumul cat mai cunoscut? Am un channel de youtube tot de gamming de 56 de sub, am incercat sa-i fac reclama. dar nimic.
Si daca se poate fara parteneriate ( Nu ca nu vreau, dar am 29 de membri si 410 mesaje, deci probabil nimeni nu ar accepta parteneriatul ). Avem deja un server de SA-MP si am sa mai fac de Minecraft si probabil Counter. in speranta ca ar aduce membri, dar pe langa asta cum pot sa fac rost? :S

4 răspunsuri:
| Skynettt a răspuns:

Pui servereul pe forumuri, anunturi, unde vezi ca sunt multi useri

| YoBiChOn explică (pentru Skynettt):

Da, intr-adevar o sa vina membri, dar doar pe servere... pe forum nu. Eu vreau sa vina lumea si pe forum.

Răspuns utilizator avertizat