| DeliaDidi12 a întrebat:

HEY! Imi puteti spune cum sa imi conving parintii sa puna piscina?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pai... Daca nu o pun acum, cand avem o vara super ok (calduroasa), la ce au mai cumparat-o?
Spune-le ca daca nu o monteaza, vei merge la stranduri pe bani... Si nu are rost, mai bine sa te stie acasa.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Crezi ca piscina se face pocnind din degete sau ai impresia ca ai tai cresc bani in copaci?

| DeliaDidi12 explică (pentru suntserios):

Am piscina deja cumparata numai ca nu vrea sa o puna, nu mai comenta aiurea daca nu sti!

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru DeliaDidi12):

Pai... Daca nu o pun acum, cand avem o vara super ok (calduroasa), la ce au mai cumparat-o?
Spune-le ca daca nu o monteaza, vei merge la stranduri pe bani... Si nu are rost, mai bine sa te stie acasa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dar vai fetito, eu trebuia sa citesc in globul de cristal ca tu tii piscina impachetata sub pat. Ma jur ca unii din voi nu ganditi nici cat negru sub unghie cand puneti intrebarile

| ale153 a răspuns:

Spune-le ca trece repede timpul si mai un pic si se termina vara. Daca tot au cumparat-o de ce sa nu o folositi. happy

| speşăl a răspuns:

Ii ameninti ca te sinucizi! Nu uita sa tragi 3 linii cu lama pe mana sa pari mai credibila.

| Alexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx2001 a răspuns:

Hei.
le spui ca ai vrea s sa incerci ceva nou. fara tehnologie le spui ca curand va veni scoala si nu te mai poti relaxa.
eu stiu ce zic ca si eu am fost in starea ta laughing... avem o piscina destul de mare. cu scara. adica nu de aia gonflabilawinking.
si am facut la fel acea piscina o avem cred ca de vreo 5 ani si o avem si acum.
le spui ca te.ai plictisit... ajuta.i la treaba... fa.le pe plac si crede.ma ca iti vor lua eu mereu in fiecare vara ma fac cu cate ceva ca stau cu sora mea si mai fac curat. prin casa happy
Asa ca mult succesc kiddo >big grin