| anonim_4396 a întrebat:

Hey.
M-am certat cu prietena mea cea mai buna', aseara si nu conteaza motivul, doar ea a fost de vina pentru ca m-a pus sa aleg intre ea si o alta prietena de a mea, si facea atatea fite, normal ca am ales-o pe cealalta, cealalta ma astepta, ma ajuta, ma intelegea si se comporta frumos cu mine, asta ma lasa in urma, ma loveste des, rade de mine si e sefa" mea mereu, m-am saturat si eu,. si, azi la scoala s-a impacat cu o tipa, cu care amandoua eram certate. si ele au inceput sa imi fure prietenii pe care ii mai am acum. si raman singura in pauze. daca primesc o nota rea rade de mine si ma face de ras in pauze la toti colegii. ma simt atat de naspa. parca as vrea sa ma impac cu ea. dar nu stiu cum sa imi fie mai usor la scoala, caci de impacat nu ma impac. Ce sa fac? sad

1 răspuns:
| DimLight a răspuns:

Ahahahahahah, ahahahaha, this never gets old, ahahahaha! da. rolling on the floor