| YumiSukinanda a întrebat:

Hey, ma uit in seara asta la Scary Movie 3 si ma gandeam sa va intreb daca e un film bun, adica amuzant si intelegi ceva din el laughing mie pana acum scary movie 1 mi-a placut cel mai mult si am ras cel mai mult, 2 a fost cam naspa, si 3 cum e? Care e cel mai bun din toate toate si pana unde continua adica pana la ce Scary movie, 4, 5,6. pana unde e? happy Raspundeti la toate intrebarile va rog

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Film bun daca vrei sa vezi tip serial e (the A team) sau mac gyver. Nu m-au impresionat scary movie.

| Seepty a răspuns:

Este buna si partea a 3-a si sunt 5 parti de toate.

| Kriss96 a răspuns:

Eu am prin casa Scary Movie 3 si am incercat sa-l vad mai demult, dar nu mi-a placut. L-am inchis dupa nici juma de ora. Nu se compara cu primul. Asa e in majoritatea cazurilor. Un film bun e bun cand e la prima parte. Dupa deja se rasufla treaba. Personal 3 mi se pare mult mai naspa decat 1. In schimb 2 mi-a placut.
Amuzante sunt toate in felul lor.
Din cate stiu sunt 5 filme. Nu cred sa fie 6.

| musiiic a răspuns:

În total sunt 5 Scarry Movie apărute.

| Delia272 a răspuns:

Eu stiam ca Scary Movie e ceva de groaza! Si chiar e! tu cum poti sa razi? :O

| Kriss96 a răspuns (pentru Delia272):

Exceptand cazul in care ai 4 sau 5 ani, ceea ce nu cred, cum poti sa afirmi ca Scary Movie e de groaza? L-ai vazut macar? Este comedie de groaza. Si chiar n-ai cum sa faci pe tine de frica. De exemplu la faza cand tipul cu masca ii taie capul unei fete si il arunca la gunoi, iar tipa continua sa alerge in cerc. Fara cap. E amuzant. Pentru ca nici tipul cu masca nu e chiar groaznic. Are masca aia amuzanta si face niste grimase de zici ca te ia la misto.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Delia272):

Scary Movie este o parodie, adica vrea sa isi bata joc de toate cliseele stupide din filmele horror.Deci este o comedie.