| LoVeIsLiFe a întrebat:

Hey! stiitzi careva care e piesa pe care o caut atat de mult. e asa ceva shake shake shake your body shake shake shake your body si dupa vine ceva voce mai pitzigaiata sau nu stiu cum sa explic.vas fi foarte recunoscatoare. funda sh vot

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| AndrogynBeauty a răspuns:

Nu-mi vine în minte decât melodia lui Harry Belafonte - Jump in the line...dar e "shake shake shake señora", are şi ceva cu "your body"...
Ia vezi dacă asta e: http://www.youtube.com/watch?v=wpNk860pTO4

| costyyy a răspuns:

Ai gasit.o?big grin