| Denisaa a întrebat:

Heyhappy
Stiti ca exista semnele astea " ^_^ „etc.
Ce semnifica ele?laughing

5 răspunsuri:
| G a răspuns:

^_^ e o fetzisoara draguta, ca de pisoi. ^^ sunt ochii, _ e gura. din aceiasi serie: n. n, ^.^, ^o^, ^v^.
mai este O_o, O. O, o. o,. _. toate astea arata mirarea. observi ca seamana cu o fata mirata. laughing

| Alecsandraa97 a răspuns:

Pai semnele astea sunt niste fetisoare. Se folosesc in loc de emoticonurile de la messenger. Sunt semne chineze de la anime sau asa ceva, mai sunt: *_*, ^^, 9_9, ~_~ etc. tongue

Răspuns utilizator avertizat
| ChibiRose a răspuns:

Pai, ala dat de tine seamana cu cineva care doarme O. o asta al meu e mirat, etc...

| Acru a răspuns:

Pai este o fata fericita, daca te uiti mai atent, este un emoticon compus din mai multe semne!