| tbxx a întrebat:

Hey! happy Stiu ca e o intrebare cam ciudata, dar... Voi cum vi-l imaginati pe Dumnezeu? :X astept raspuns. big grin

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Imbracat in alb de la gat pana la picioare in rest nu mai stiu ce sa zic.

| Lina_4442 a răspuns:

Hhh interesanta intrebare. happy si fiecare are modul lui propriu de a si-l imagina pe Dumnezeu! Eu personal il vad imbracat in haine albe. cu barba medie, cu par pe cap nu prea lung! Si cu privire foarte fina! cam asa ceva imi inchipui eu!

| Mariinaa a răspuns:

Cred ca mi l-as imagina cu o rochie pana in pamant alba, cu niste sandale gen romane(laughing), parul alb-blondiu, cu o privire plina de putere dar in acelasi timp ingaduitoare, aaa daa, barba sa fie cam pana la piept si ca inaltime sa fie medie!

| tbxx explică:

Nu stiu...eu nu mi-l-am imaginat ca fiind un om...cred ca este peste tot in aer, ca un fel de stafie(buna, bineinteleslaughing ) care se dezmembreaza si ajunge in toate locurile din univers in acelasi timp:X