| elenukbombonik a întrebat:

Hey toata lumea! Am vazut Vampire Knight. Imi place extrem de mult. Stie cineva anime-uri asemanatoare? Va rog daca aveti, spuneti-mi si nu imi dati raspunsuri de genulbig grina. sau Nu. Spuneti cum se numesc. Cine imi da mai multe ia

Răspuns Câştigător
| MaDeLLiNee a răspuns:

Si mie imi place! Oricum multe cu vampir nu prea sunt decat: Karin si Rosario +Vampire(asta e cam ecchi)
Daca iti place genul romance iti spun sa te uiti la : Kaichou Wa Maid-Sama(asta e adorabil),Lovely Complex(multe momente amuzante),Special A,Peach Girl,Earl and Fairy,Itazura na Kiss,Kare Kano,Kimi no Todoke, Shugo Chara, Ouran Highschool Host Club si cam atat imi vin in minte. Sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| perusita a răspuns:

Trinity blood, blood+, fortune arterial. sper ca te-am ajutatwinking

| irbis a răspuns:

Pe http://myanimelist.net/panel.php gasesti o lista imensa cu cam toate animeurile care exista de toate genurile posibile. Aici nu urmaresti anime, dar te poti informa. Animeurile sunt listate dupa cat de bune sunt conform utilizatorilor si poti cauta dupa gen sau sa vezi ce anime asemanatoare recomanda utilizatorii.

| Godgodadi43 a răspuns:

Hellsing/Bleach/FullMetalAlchemist/

| AnimeLife123 a răspuns:

Blood..vampires AMV..sau incearca si uh un film:Saga Amurg.e tot cu vampiri si varcolaci