| xToxiiq a întrebat:

:3, mi-am luat skate si m-am tot dat cu el prin casa, dar cand am iesit afara am vazut ca nu mi se prea invart adidasii pe chestia aia neagra... Stiti cumva daca exista papuci speciali pentru asta? Io credeam ca-s doar de fite papucii aia skateshoes. xD
Imi puteti recomanda ceva? Fundita! :*

Răspuns Câştigător
| EmanuelEmy7 a răspuns:

Exact, dar cel mai bine ar fi sa vorbesti cu cei de la un magazin de sport, care se pricep cel mai bine!

2 răspunsuri:
| EmanuelEmy7 a răspuns:

Ia-ti adidasi antiderapanti, exact ca cei pentru anti-alunecus!

| xToxiiq explică (pentru EmanuelEmy7):

Ca aia de la baschet sau fotbal, cu chestii ascutite pe talpa?

| EmanuelEmy7 a răspuns (pentru xToxiiq):

Exact, dar cel mai bine ar fi sa vorbesti cu cei de la un magazin de sport, care se pricep cel mai bine!