| UnOhm a întrebat:

Am foarte multa energie si nu am idee cum sa o consum :-(. Acum fiind vacanta sunt plecata la bunica si nu prea am prieteni aici... P.S. Funda celui mai bun raspuns :-)

Răspuns Câştigător
| Tinna666 a răspuns:

Te poti apuca de sport, iti vei consuma energia si vei avea si un super corp:mergi la alergat, iesi cu bicicleta, sari coarda.

4 răspunsuri:
| AndreiAndreiP a răspuns:

Paiiesi si fa-ti prieteni, du-te prin parc sau la scoala si te distreaza cu ei sau ramai acasa la bunica ta si ia-ti o minge si consuma-ti energia, fugi prin gradina (daca esti la tara), urcate prin copaci.

Răspuns utilizator avertizat
| Kenya a răspuns:

Uita-te la filme seriale, citeste carti, fa sport.

| DenisaKarolina a răspuns:

Hmm plimba-te, fa sport, vizioneaza un film, deseneaza, citeste, scrie, canta.