| anonim_4396 a întrebat:

Am o excursie cu scoala la paradisul acvatic(Brasov), dar eu nu stiu sa inot...deci acolo daca nu stiu sa inot, apa e adanca ca sa ma pot ineca? Sau cand cobor de pe tobogane sa intru in apa? Ca mie mereu mi-a fost frica sa intru in apa sau sa inot, dar acum vreau sa merg cu colegii.Deci apa e adanca, sau pot si fara sa stiu sa inot?

Răspuns Câştigător
| MuncaLaDomiciliu a răspuns:

Poti merge linistit...sunt multe bazine, cu adancimi mici si mari, sigur vei gasi ceva pentru tine.Succes!