| Max_David_1994 a întrebat:

Hey TPU!
Am o intrebare:
Cum pot sa etichetez o pagină? Am incercat @NumelePagini si nu imi merge, apoi, am incercat si cu @[Nr.+:0] Si merge dar e greu sa tin in minte un nr. de aproape 20 cifre. Care e secretul?
Dau Funda + Vot2

Răspuns Câştigător
| Silvia93 a răspuns:

Trebuie sa o ai la liked pages, i-ai dat like inainte de a posta?
cu nr nu cred decat la profile care nu au nume gen fb.com / profile234234r28762534324 dar cam toata lumea are nume acum gen fb.com, / ionela maria etc
da like si incearca @ numele paginii sau + numele paginii

| Max_David_1994 explică (pentru Silvia93):

Cred ca am inteles. Oricum ai FUNDA + vot

1 răspuns: