| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare (evident._.)
As vrea sa imi fac un piercing in nas gen septum la salonul Piotattoo si, in cazul in care v ati facut un piercing la acest salon, imi puteti spune cum a fost? Cel care v a facut piercingul s a miscat repede sau o fost o experienta lenta si dureroasa?
Va multumesc!

1 răspuns:
| Annezzzz a răspuns:

Sincer nu am fost la acel salon dar daca vrei poti sa ii specifici sa o faca mai repede. Nu cred ca ar avea de ce sa o faca lent ca doar nu da o gaura de 2m. Sunt doar 2-3 mm, nu o sa dureze mai mult de 3-4 secunde.