| Dionysus207 a întrebat:

am si eu o problema... Cand vreau sa imi fac un cont pe meetme nu merge adica pur si simplu imi scriu numele, prenumele, parola, email-ul si data de nastere dupa care imi da sa scriu un cod, dupa ce am scris corect codul ma da din nou sa imi fac cont si il fac de 100 de ori dar tot nu merge ca iar ma pune sa il fac si nu ca as scrie ceva gresit. Am avut mai de mult un cont dar la sters si stiu ca dupa trebuia sa scriu nr de tel, dar acum nu mai merge si nu stiu de ce. Pls ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| Dionysus207 explică:

Si mie mi-a mers la inceput si am avut mai multe conturi pe mai multe email-uri dar acum pur si simplu nu mai merge sa ajung la etapa cu nr de telefon...Doar ma da de la inceput sa imi fac alt cont

| xAnnabella a răspuns:

Pai nici pe mine nu ma lasat.Eu zic sa mai incerci scrii nr de telefon iti va veni un cod si il scrii akolo.Baftawinking Funda?

Răspuns utilizator avertizat