| gargarita25 a întrebat:

Am si eu o rugaminte. Puteti da follow pe tumblr la niste pagini? Sunt ale unei prietene care isi doreste sa aiba cat mai multi followeri. Eu vreau sa ii indeplinesc visul. Ma puteti ajuta? Ar insemna foarte mult pt mine. Dati va rog follow la another-tirrd-heart si gigglyheart. O sa va dea follow inapoi de pe cel putin una din pagini. Multumesc muult de tot. Raman datoare.

1 răspuns:
| Ciobanu_Andrei_1998 a răspuns:

E frumos ceea ce vrei sa faci, sa o ajuti pe prietena ta, dar nu cred ca este asta locul potrivit pentru problema de care dispui tu in acest moment