| Dar1a a întrebat:

Hey,TPU! As vrea opinia voastra. Stiti ca vine vara si toti merg in excursii,la mare etc. si eu merg undeva dar problema e ca nu ma pot decide. Ajutati-ma, sa merg cu iubitul in tabara la Buteni sau sa mergem la mare? Eu as fi vrut la mare dar el vrea la tabara.Help plz!

1 răspuns:
| persseuss a răspuns:

Si la mare si la munte e frumos.depinde de cum faci tu sa fie. puteti sa va distrati si daca va duceti la peste.
era un exemplu.parerea mea e ca e frumos la mare dar si la munte e.asta o sa ramana o dilema.