| Sorina909 a întrebat:

Hey TPU...as vrea sa va intreb... ce pot sa fac fiindca ma plictisesc...
Adica...pc n-am...internet pentru youtube n-am ...prietenii sau mutat...iar eu mor de plictiseaalaa...la tv nu e nimic interesant... pisicu' nu se joaca ca doarme toata ziua...jocuri online nu pot...
CE AS PUTEA SA FACCC?

Răspuns Câştigător
| NoooooNaMe a răspuns:

Ai putea sa faci origami,sa te uiti la poze vechi, sa iei niste reviste si sa faci ochelari, mustati etc. persoanelor din revista, sa gatesti ceva, sa faci sport sau orice ti-ar placea.