| YumiSukinanda a întrebat:

Aseară mi-am băgat gura într-o cană din lipsă de ocupaţie, şi acum am o urmă împrejurul gurii, încă o am. M-am uns cu o crema dar nu trece. Ce aş putea face?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Presiunea negativă din cană a atras sângele în țesuturi și acolo s-a format o vânătaie, cum era de așteptat. Ai și tu răbdare 3-4 zile, îți va trece de la sine, nu e grav.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa-ti treaca, e doar roseata.Probabil in cateva ore o sa dispara, nu trebuie sa te dai cu crema. Poti sa incerci cu comprese reci! Si daca vrei poti sa acoperi cu fond de ten in caz ca vrei sa iesi undevahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa vreo 2-3 zile iti trece.
Nu da cu nimic.

| unprietenaproape a răspuns:

Ahaha. acopera. date cu putin fond de ten pana iti dispare urma

| TheWalker11 a răspuns:

Pai in primul rand, mi se pare foarte normal ca un om intreg la minte sa faca asa ceva. (stai linistita, nu esti singura laughing )
In al doilea rand, trebuie sa astepti, va trece de la sine.

| Dolceazza a răspuns:

Dă-te cu gălbenele și ceai de mușețel.