| s1ge123 a întrebat:

Cand vreau sa intru pe un server de minecraft si scrie /register [parola] [parola] imi spune username already register, ce trebuie sa fac ca sa intru pe acel server si sa ma inregistrez? Nu vreau sa imi mai apara asa.

Răspuns Câştigător
| Darius10010 a răspuns:

Dacă îți scrie așa înseamnă că un alt jucător cu același nume are cont pe server, sau trebuie să scrii /login si parola pe care ai pus-o (dacă ai pus o parolă).

| s1ge123 explică (pentru Darius10010):

Nu am pus parola, eu sunt nou pe server si cand scriu /register [parola] [parola] imi spune
username already register si am pus un nume complicat, nu cred ca are cum sa il foloseasca cineva, iti dau ip-ul serverului, si daca iti dai seama imi spui si mie te rog mult happy IP: MC.playro.Eu Name sv: Gravity Craft

3 răspunsuri:
| Darius10010 a răspuns:

Da deci are un alt jucător cont pe server. Schimba numele si no sa-ti mai apara asa apropo mersi de server