| Unanim115 a întrebat:

de mult timp îmi doresc un canal de YouTube şi am o mulțime de idei, dar un lucru mărunt mă oprește este lipsa de idei privitor la cum o să se numească canalul mă numesc Natalia şi poate ştiti voi ceva neobișnuit...mersi mult...dau funda celui mai bun răspuns

Răspuns Câştigător
| ohkay a răspuns:

Bună. În primul rând, dacă până la urmă îți faci un canal de YT... să nu fi copleșită de păreri negative (dacă o să primești). În al doilea rând, nu trebuie neaparat să ai un username neobișnuit... chiar nu contează asta, ci conținutul.

Totuși, uite niște propuneri: IAmNatalia, IchNatalia *ich = eu* (în germană), Natalia + ziua în care te-ai născut și ultimele două cifre din an (ex: Natalia0299).

Succes!

1 răspuns:
| GinoLANETTI a răspuns:

Nu pune un nume neobisnuit, pune numele tau sau ceva simplu. Nu uita ca mare parte din vizualizari de pe YouTube sunt copiii, asa ca trebuie sa ai un nume usor de retinut dar sa si exprime ce faci in vloguri, fashion, retete, desen etc. Daca te-ai decis ce nume sa ii pui sa imi lasi canalul. Good luck.