| cireshika a întrebat:

imi puteti spune si mie niste activitati pe care as putea sa le practic in timpul liber? nu ma refer la cursuri de exemplu de muzica de pictura etc. Dar as vrea niste chestii de facut in afara de stat la calculator sa desenez sa ma uit la TV si multe altele.Deci ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gândeşte-te şi tu la ce îţi place? Nu ai personalitatea ta, trebuie să faci doar ce spun alţii? Vezi ce-ţi place ţie, ce ai vrea să faci, şi fă.