| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU.intrebarea e cam ciudata dar, ok...de unde pot cumpara sau imprumuta carti sataniste(nu genul ala.adica ce inseamna pentaclu, pentagrama, chestii de genu) ca sunt foarte curioasa despre aceste lucruri si foarte pasionata. m-am uitat la un episod din A HAUNTING(FENOMENE STRANII) episodul SPELLBOUND si am vazut o femeie care citea astfel de carti.va rog nu va bateti joc si luati in serios intrebarea,[love struck] multumesc oentru atentia acordata.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| CristiMondialu a răspuns:

Trebuie sa intri intr-o secta de satanisti. Te duci noaptea la biserica parasita unde sti ca e locul lor si le spui ca vrei sa intri si ei iti dau carte...sau cauti pe google definitiile la cuvintele alea (raspuns cat se poate de serios) FUNDA

| mgxxtreme13 a răspuns:

Mda,,,,,lasa-te de meserie; chestiile necurate nu's de noi...succeshappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mdeah.nashpa.ma las de meserie.si de abia am 13 ani.nu ma risc.sa-asa ma da duc la biserica aproape mereu.documentare idioate!