| MrDnB a întrebat:

Hey TPU,joc Clash Of Clans si am level 14, townhall lvl 4, 757 de trofee si as vrea sa intru intr-un clan activ si sa fim uniti,seriosi,etc. Ma accepta cineva? Sunt activ cam in fiecare zi, de la ora 16 sau 17 asta doar luni si de marti pana joi de la 16...Vineri de la 15 sambata si duminica cam toata ziua...Sunt in schimbare de strategie si numele e Krypton

4 răspunsuri:
| OvidiuDrg a răspuns:

Eu zic sa mai cresti, eu abia pe la level 40 am intrat in primul clan...
M-am lasat la level 63.
Daca spui ca esti asa activ, vei creste in curand si vei putea intra in ce clan vreiwinking

| MrDnB explică (pentru OvidiuDrg):

Da,am doar aproape fara 2 sau 3 zile o saptamana de cand joc si am crescut cam repede spun unii laughing doar ca ma plictisesc si vreau in clan laughing) mi se pare distractiv, daca ai cu cine

| OvidiuDrg a răspuns (pentru OvidiuDrg):

Mie nu prea mi se pare...adica e pe o parte cand ai prieteni acolo, persoane cu care sa te intelegi...dar daca ai niste prostovani care sa injure si sa faca pe desteptii, ti se ia laughing

| MrDnB explică (pentru OvidiuDrg):

Ii clar