| Alinaaa03 a întrebat:

Hey...TPU la ora de matematica i-am comentat la profesoara si mi-a dat ca pedeapsa sa scriu de 100 de ori definitia conspectului. deci imi ziceti si mie care este definitia conspectuluio?

Nu am stiu ce categorie sa pun big grin

Funda! cel mai rapid si corect raspuns Ps. sa fie cat mai scurt nu imi zoceti ca a conspecta ii egal cu a face rezumat nu ii corect

Răspuns Câştigător
| oanaoana74 a răspuns:

Notare sintetică, schematică și sistematică a datelor esențiale ale unei probleme pe baza unui material documentar. 2. Privire generală, vedere de ansamblu asupra unor probleme (realizată într-o lucrare)

1 răspuns:
| ÇåÞşůήϊςå2012 a răspuns:

Privire generală, vedere de ansamblu asupra unor probleme (realizată într-o lucrare)