| naomica2015 a întrebat:

Mâine plec in prima mea tabără fara părinți. Spunetimi va rog, acolo nu cunosc prea multi copii. Credeți că se va merita? Nu in legătură cu banii ci cu distracția.

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Eu zic ca da. Taberele scolare sunt un prilej pentru a-ti face prieteni. Pe langa faptul ca veti vizita ziua diferite obiective turistice, seara cand ajungeti in camera, va veti distra foarte tare.

| Nemessys a răspuns:

Depinde in ce tabara. Dar avand in vedere ca e fara parinti, da eu zic ca o sa se merite. Distractie placuta happy