| IulicaBiancutza a întrebat:

Prietena mea a facut atatea lucruri frumoase pentru mine! Cum as putea sa o rasplatesc?

Funda!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Zii, uneori cuvintele pot insemna destul de mult.

10 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Sa ii cumperi flori si ciocolata
sau un cadou dragut
ceva ce stii ca-si doreste

| neutrino a răspuns:

Un set din aur, ce cuprinde un lantic cu medalion, bratara si cercei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca cel mai potrivit ar fi sa petreceti o sapt undeva la mare sau munte si aolo sa ii faci in fiecare zi o surpriza! Cina romantica, un trandafir dimineata cand se trezeste si multe altele...dar acum depinde cati ani aveti si de cand sunteti impreuna. Daca nu sunteti de mult timp sau nu iti permiti o iesire la mare sau munte... poti sa-i faci o surpriza mica in fiecare zi si app fetele sunt atente la detali.Succes!

| IulicaBiancutza explică (pentru anonim_4396):

Nu mi-ai vazut numele? Sunt fata! Avem 10 ani!

| FatUglyVirgin a răspuns:

Cumpara-i un dildo

| pirla a răspuns:

Organizeaza o petrecere pentru ea sau cumpara-i un cadou frumos. Poti sa-i scrii un cantec daca te pricepi la muzica. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| AlinG5 a răspuns:

Cumpara-i un cadou frumos, cam ce si-ar dori ea.

| AlinG5 a răspuns:

Ii poti cumpara un cadou frumos, ceva ce iti doreste ea.

| BogDaNuTzXD a răspuns:

Arata-i c-o iubesti!

| HunnyBAG a răspuns:

Incearca sa ii faci un cadou handmade
de exemplu ia un pachet de carti de joc, gaureste fiecare carte de 2 ori pe lateral si leaga cartile cu o funda rosie, apoi pe niste bucati de hartie scrie motivele pentru care o iubesti, iar pe prima carte scrie ''te iubesc pentru...''
Si asa pachetul va deveni o carticica foarte draguta, o poti personaliza cum vrei, iti garantez ca se va bucura