| BTWWWWW a întrebat:

Hey TPU
scuzați categoria
Vreau și eu urgent statusuri
NU VREAU de dragoste sau despre "el"
pot fi și versuri din melodii
Cele mai multe și mai faine primesc FUNDĂ

Răspuns Câştigător
| Toma_Wtg_1998 a răspuns:

"E distant cu restul, o vreme n-a primit caldura, a avut inima franta si a bandajat-o cu ura".

3 răspunsuri:
| Kenya a răspuns:

Gasesti pe Pinterest

| Anaalex520 a răspuns:

Stiu ca sunt multe si poate nu e ceea ce cauti, dar fa-ti timp sa le citesti pe toate! kiss

1.Esti un oarecare, care cauta parcare!

2. Daca spun ''PA'' nu inseamna ca plec!

3.Stii? Vad viata ca pe un joc.Sunt pasionata mereu de primul loc.

4.Ma exprim sa intelegi mesajul! Eu nu-s m*-ta sa cenzurez in fata ta limbajul!

5. Vrei sa ma schimbi? Schimba-te tu primul! Tu esti doar personajul eu fac tot filmul.kiss

6.Sunt inofensiva.Dar gandul meu e criminal!

7.Si cateodata pur si simplu nu pot sa tac!

8.Sa iert`? poate`! Sa uit? Niciodata!

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-2016.html

| Tinnadream a răspuns:

Dragostea este o intersectie cu sens giratoriu. Te-nvarti in jurul aceleiasi inimi pana ramai fara lacrimi.

Iubirea inseamna sa dai cuiva sansa sa te distruga si sa ai incredere ca nu o va face…

Nu exista nici prietenie si nici dragoste acolo unde nu exista respect si sinceritate

Exista un loc in care poti atinge o femeie si o poti face sa inebuneasca de placere. Inima ei!

Cei mai frumosi ochi sunt cei care te privesc cu dragoste. Si nu conteaza sunt caprui, albastri sau verzi...