| Bernardus a întrebat:

scuzati categoria, nu am fost foarte sigur. Treaba sta in felul urmator: Am cumparat acum foarte mult timp, cand eram eu mic (nu mai tin exact minte cand) un pistol Nerf revolver cu gloante cu ventuze (am zis, foarte vechi) si acest revolver a venit cu un CD pe care se afla un fel de joc, idea e ca Il bagi in DVD player si iti arata niste tinte pe ecran si sa tragi in ele (v-am spus, Foarte vechi, ca nu prea erau flat screen-uri atunci). Ce vreau eu sa stiu este: daca as vinde acel CD cat as scoate pe el, adica are vreo valoare? Dau funda

1 răspuns:
| raresv10 a răspuns:

Ar valora ceva zic eu. eu cred ca ce este mai vechi i se mareste pretul dau nu stiu sa spun cam cat ai primi