| Zizica14 a întrebat:

Stiti acele coliere care au scrise cuvintele "Best Friends Forever" pe o inima rupta? Ei bine, am cautat si eu un colier de acest gen (de fapt sunt mai multe intr-un singur colier, in fine...) dar, tot ce am putut gasi au fost numai inimi impartite in doua(2)...
Daca stiti un magazin (din Romania) sau un site (romanesc) care sa aiba o inima impartita in trei(3), va rog sa ma informati!
Multumesc anticipat:* happy
P.S. Scuze daca am gresit categoria:*

2 răspunsuri:
| Raluu21 a răspuns:

Am cautat si eu ca nu am gasit :( cel mai bine daca sunteti 3 prietene va luati 3 coliere la fel sau din aceiasi colectie :*
Daca vrei neaparat totusi intreaba la meli melo, moa, accessorize...
Am gasit si pe net dar nu sunt site uri romanesti, de ex ebay:
http://www.ebay.com/......0967749547

| Maria_Ana_1996_SMJR a răspuns:

Sincer si eu am căutat pentru prietenele mele... Dar eu am gasit decât in America... straight face