| Stoleru_Andrei_1975 a întrebat:

stiti ca amu in decembrie trebuia sa se dea la profesori ceva bani cum ar fi cam 700lei eee mama e invatatoare si a spus ca daca i-a banii astia imi ia un calculator nou dar am inteles ca din astia 700 lei a luat doar 160 lei ai e tare suparata fiindca mi-a promis ca-mi ia daca nu imi ia acum o sa-mi ia avia la anul de black friday si va rog sa nu incepeti cu comentarii de gen "baa da ai rabdare ca-ti ia mata" pentru ca am avut rabdare din 2004 sa imi schimbe ceva in pc-ul vechi si n-ai schimbat deci am nev de un pc nou eu doream sa va zic cum as putea sa-mi iau pc-ul ala pentru ca mama ar fi mai fericita daca-mi l-ar lua decat sa incerc sa o fac fericita deoareceea cand promite ceva apai se tine de cuvant deci va rog sa ma ajutati

4 răspunsuri:
| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

Auzi, dar tu cati ani ai? In fine, sa iti apara un calculator din senin, aici nu am cum sa te ajut din pacate, daca ai zis ca din 2004 astepti calculator... Ai putea sa te angajezi undeva sa lucrezi pentru el. Depinde ce varsta ai.

| AlexAndrei96 a răspuns:

Ia-ti mai bine un dictionar, sau mai stai si tu pe la romana.

| Calvin199s5 a răspuns:

Unde găsești tu ma calculator cu 700 lei, in gunoi unde pana mea?
În 2004 nici nu erau jocuri ca să-ți trebuiască calculator nou sau sa ți-l îmbunătățești, iar tu vi aici și ne minți pe noi parlitule, hai marș ca mata nu-ți ia nimic..pleaca am zis.

| Rednic_Denis_1990 a răspuns:

Pai acceseaza si tu niste site-uri de exemplu eMAG si cauta marca ps-ului si uitate la pret daca ai bani poti sa cumperi daca nu astepti nu ai ce sa faci.