| Biankaa_Maria_1997 a întrebat:

Stiu ca este cam devreme, insa ziua mea este in Decembrie si chiar nu stiu unde sa o serbez (Bucuresti), fac 14 ani si vreau sa fie frumos si special. Ma puteti ajuta, va rog, cu cateva idei? Menționez ca nu este posibila varianta 'acasa' deoarece este spațiul mic si mama nu este de acord. Multumesc anticipat, funda! happy

2 răspunsuri:
| Kenya a răspuns:

Mergeti la un restaurant, iesiti sa vedeti un film, in Bucuresti ai o gramada de solutii.

| Quiin a răspuns:

Ai putea merge cu ceva prieteni la strand sau sa inchirezi un spatiu mediu din orasul tau.