| dia733 a întrebat:

Va veni o prietena sa doarma la mine. Stiti niste idei c-am ce am putea face?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Uitati-va la un film horror si/sau comedie, machiati-va una pe alta cu ochii inchisi, spuneti povesti de groaza, povestiti lucruri penibile de cand erati mici, comentati articole din reviste, faceti impreuna tratamente de infrumusetare din ingrediente naturale.

| Gameplay_Cirus_1998 a răspuns:

Sa discutati ce fa place, sa va uitati la un film, sa va distrati, sa faceti teatru. Sper ca te-am ajutat! Bafta!

| dia733 explică:

Inafara de filme sa facem si ceva inainte sa ne uitam la film....si cateva lucruri pe care sa le facem cand facem noaptea alba...

| Flav1a a răspuns:

Puteti sa va uitati la niste comedii, rontaiti un popcorn, beti un suc tongue