| AndreutsaaaXD a întrebat:

Vreau si eu o scrisoare emotionanta si frumoasa pentru cea mai buna prietena din lume. Va rog mult de tot!

Răspuns Câştigător
| DeeaSiAjunge a răspuns:

Hihi, si eu ii faceam scrisori de genul celei mai bune prietene ale mele. In general incepeam cu modul in care ne'am cunoscut si de ce ziua aia a fost cea mai frumoasa zi. Apoi ii enumeram o multime de motive pentru care tin la ea, pentru care imi este cea mai buna prietena etc. Si in final ceva dulce si din suflet, gen : nu mi-as putea imagina cum as fi acum fara, iti multumesc pentru tot, ma enervezi mereu dar totusi te iubesc, etc. big grin Daca mai ei nevoie de ajutor, sunt aici pentru tine big grin Fundita?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| XxXNotForKiidsXxX a răspuns:

Pai ar trebui sa o faci tu.Eu mereu cand ii fac scrisori celei mai bune prietene ale mele "gandesc cu inima"daca intelegi ce vreau sa spun.Numai tu poti face o scrisoare pentru ea..Noi nu stim de cand va cunosteti, daca v-ati certat(imposibil sa nu va fi certat macar o datalaughing) )Momente frumoase petrecute impreuna, va spune-ti secretele, sunte-ti impreuna nu numai la bine ci si la rauhappy:*
Textul scrisorii trebuie sa vina din inimahappy:*
Succesc si pup:*

| AnubisTheGod a răspuns:

Cand ne-am cunoscut prima data, am crezut ca vei fii ca oricare alta, o simpla amica dar uite ca trecerea timpului mi-a dovedit ca tu nu esti ca altele, esti diferita...Pot spune chiar deosebita.De multe ori cautam fericire in lucrurile materiale si uitam ca bucuria si caldura oferita de cei care cu adevarat tin la noi este sentimentul care nu poate fii asemuit cu nimic altceva iar pentru faptul ca existi si esti alaturi de mine, nu numai fizic ci si mental, nu pot decat sa iti multumesc...

Am scris si eu ce mi-a venit pe moment, inainte eram bun la astea, dar n-am mai scris de mult, sper sa iti placa.

| Marius_Alexandru_1994 a răspuns:

Cauta una pe google, in alte limbi, sa nu se prinda ca nu ai scris-o tu, si intra pe google translate, si tradu-o. Fai cateva retusuri, si gata big grin