Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2879542intrebari
Ultimele intrebari
Kurtmann
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
26 Mar
SATI 272.053AFISARI
142.462VIZITE
128.492V. UNICI

Hey TPU! Vreau si eu statusuri din melodii.rap, hip-hop, nu conteaza... Fundita!happy

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    a răspuns:

Sunt acum, unii ma vorbesc. Nu stiu sigur daca sa îi ignor sau sa îi pleznesc.

• Dedicatie pentru cel mare m-a distrus : Te cataloghez un cost, sau cel mai fraier fost!

Calca-ti pe orgoliu si raspunde-mi la intrebare: Daca te-as calca si eu pe inima ce ai zice, doare?; xx

Bazati pe grame, la orice pas e o ispită, haos total, dacă iti cauti ingerul pazitor, e sub masa`ntru`n bar love struck

şi începeai să mă cerţi dar simţeam în vocea ta că erai gata să mă ierţi love struck!

Siiii daca ma gandesc putin, nu-i drama`! Scuza-ma putin... dar am uitat cum te cheama!?!

Ramane prietena mea si cand plouua love struck, mi-a promis ca daca una cade cadem amandoua love struck

Cum sa-l iert cand orgoliul este pe primul loc? Cum sa-l uit cand pentru el as renunta la tot?"

*Nimeni nu intreabă de ea si nimanui nu ii pasă dacă e in camera ei, ascunsa sau a fugit de acasă

suufletuul meu e atat de elastiic incat proomit sa profiit la maxim love struck!

hai lasa drama, mai bine da-ti si tu seama, ca poate nu o te astepti, si maine plec de tot, spui ca nu-s in stare dar sti si tu ce pot! :*.

CopilaRia e cea mai tare peRioada din viaTa, stii?! /mare` paCat ca e laSata in maNa un0r copii.sigh

Suport orice durere, orice problema depasesc, dar cand vad ca plange ea innebunesc`!

funda?batting eyelashes

• 1 răspuns RSS raspunsuri)
  • a răspuns:
    Poi intra pe www.versuri.ro si cauta acolo la categoria Hip-Hop si Rap, gasesti ce doresti acolo;)) De la unele vulgare pana la cele pasnice :P