| CataNuStieCeNumeSaPuna a întrebat:

Vreau si eu statusuri din melodii.rap, hip-hop, nu conteaza... Fundita!happy

Răspuns Câştigător
| Diiutsa a răspuns:

Sunt acum, unii ma vorbesc. Nu stiu sigur daca sa îi ignor sau sa îi pleznesc.

• Dedicatie pentru cel mare m-a distrus : Te cataloghez un cost, sau cel mai fraier fost!

Calca-ti pe orgoliu si raspunde-mi la intrebare: Daca te-as calca si eu pe inima ce ai zice, doare?; xx

Bazati pe grame, la orice pas e o ispită, haos total, dacă iti cauti ingerul pazitor, e sub masa`ntru`n bar love struck

şi începeai să mă cerţi dar simţeam în vocea ta că erai gata să mă ierţi love struck!

Siiii daca ma gandesc putin, nu-i drama`! Scuza-ma putin... dar am uitat cum te cheama!?!

Ramane prietena mea si cand plouua love struck, mi-a promis ca daca una cade cadem amandoua love struck

Cum sa-l iert cand orgoliul este pe primul loc? Cum sa-l uit cand pentru el as renunta la tot?"

*Nimeni nu intreabă de ea si nimanui nu ii pasă dacă e in camera ei, ascunsa sau a fugit de acasă

suufletuul meu e atat de elastiic incat proomit sa profiit la maxim love struck!

hai lasa drama, mai bine da-ti si tu seama, ca poate nu o te astepti, si maine plec de tot, spui ca nu-s in stare dar sti si tu ce pot! :*.

CopilaRia e cea mai tare peRioada din viaTa, stii?! /mare` paCat ca e laSata in maNa un0r copii.sigh

Suport orice durere, orice problema depasesc, dar cand vad ca plange ea innebunesc`!

funda?batting eyelashes

1 răspuns:
| aGviLa a răspuns:

Poi intra pe www.versuri.ro si cauta acolo la categoria Hip-Hop si Rap, gasesti ce doresti acolo;)) De la unele vulgare pana la cele pasnice :P