| Grigoraș_Andreia_1998 a întrebat:

vreau si eu un site online si gratis in care sa invat sa dansez populara! Funda

1 răspuns:
| Cristina12457 a răspuns:

Bună! Nu există așa ceva. Eu sunt la un ansamblu de dan popular, dacă vrei să înveți să dansezi la un nivel mai avansat du-te și tu la unul. Dacă vrei doar să înveți să dansezi pe o muzică, uită-te la filmulețe pe youtube cum dansează oameni la nunți de exemplu și o să te prinzi și tu. Dar ai nevoie de puțină ureche muzicală ca să ști să dansezi pe ritm. Succes!