| Izabela_Iza_1994 a întrebat:

Hey! Vreah si eu niste descrieri pt pozele supa facebook despre despartire sau dragoste! Dar unele mai diferitwinking Dau funda :*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, fara suparare dar, descrierile lungi despre iubire, despartire mai ales pe facebook mi se par patetice. Sau, mai sunt altii care scriu in engleza de pe google translate, scriu rau si nici nu inteleg ce tasteaza. Considera ca daca scriu romane in engleza sunt "cool". "Stop with this ***". Please happy Daca vrei, pune o propozitie scurta, un emoticon, sau daca vrei in engleza, 2 cuvinte scrise corect te-ar face "cool" laughing. Ar parea mult mai ok. Bye! ^-^

| XRaXD a răspuns:

Te rog din suflet invata sa scrii.