| gargarita25 a întrebat:

Heyy. Puteti va rog sa imi spuneti cat mai multe nune de jocuri de carti? Nu conteza din ce tara provin, doar vreau sa imi spuneti foarte multe. Spuneti cum se joaca doar daca sunt jocuri inventate de voii! Mersi mult! Dau Funda si nu vreau sa o dau degeaba

Răspuns Câştigător
| AnaMariaJRock a răspuns:

Buna ^^

Macao
Toci
Rentz
Kemps
Killer preda-te!
Tabinet
Repezita
Pocker
Filcau
Solitaire
Tarnib
Razboi
Trombon
Whist
Popa prostul
Blackjack
Bridge
Canastă
Baccarat
Duel Masters
Vanguard

Unele dintre reguli de la jocuri sunt aici: http://www.scritub.com/gradinita/joc/Jocurile-de-societate35759.php restul poti sa le cauti si tu :)