| DeeaAndreea14 a întrebat:

Idei de jocuri pe telefon?
Cine vrea funda? laughing

Răspuns Câştigător
| Elenaeli22 a răspuns:

Pai eu le am pe astea:
-Pou
-Moy
-Talking Ben
-Talking Tom
-Talking News
-Super Jump Fever
-Temple Run 2
-Sumway Surf
Sper ca te-am ajutat
P.s daca vrei sa le descarci fa-ti cont pe magazin play daca nu ai ca daca il descarci de pe net o sa iti intre virusi in telefon.

5 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Ce telefon? Nokia cu butoane sau iPhone 6? E ceva diferenta intre ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fanatical Football!(android 2.3.6) Dar nu cred ca-ti place fotbalul american. Nu-mi amintesc ce-am mai avut pe telefon! Nu-mi trebuie funda! Stai chill! Parca aveam ceva cu Speed Night 2 sau ceva de genu'(o motocicleta in trafic). Numai bine!

| anonim191 a răspuns:

Demons and devils

| Fferdy a răspuns:

Mie imi place Turbo fast, altul Doogie Bules.

| Lara112 a răspuns:

Subway Surfers
Smash Hit ( e preferatul meu)
Manuganu
Candy Crush
Sims
Temple run
Logo Quiz
Dumb Way
Slender Man
Fundaaa? laughing)