| Maryna27 a întrebat:

Imi da si mie cineva vreo idee ce sa fac ca ma plictisesc de mor?

Răspuns Câştigător
| bya2011 a răspuns:

Gaseste un nebun/o nebuna cu care s vbwinking [ in cazul meu e usor, am lista de mess plina de ei] laughing

15 răspunsuri:
| SmileyyXD a răspuns:

Pai : Fa`ti un sandwich sau o mancare oarecare inventata de tine cu niste ingrediente mai ciudate gen ciocolata cu piper sau altele si dupa mananca`l rolling on the floor [ eu intr-o zi am facut inghetata cu iaurt, bucatele de ciocolata si sare ] sau cauta prin sertarele tale din casa, te poate uimi ceea ce vei gasi acolowinking

| MCRgurl a răspuns (pentru SmileyyXD):

Asta e nimic,eu cu un nebun am lipit popcorn ci ketchup si mustar,am turnat cafea(putina)piper, zahar si le-am mancat, si crede-ma n-o recomand laughing

| MCRgurl a răspuns (pentru SmileyyXD):

Pe mine m-a uimit cand am gasit unde ascunde mama banii din casalaughing

| SmileyyXD a răspuns (pentru MCRgurl):

rolling on the floor Eu stiu unde ii ascunde dar nu umblu la ei laughing

| ANAHsneaman a răspuns:

Picteaza un tablou sau compune o poezie o compunere iesi la plimbare in oras suna o prietene fa putin sport citeste o carte sunt atatea lucruri distractive pe care le-ai putea face cand te plictisesti big grin

| MCRgurl a răspuns:

Asculta muzica rock cu castile

| StiuCeSpun a răspuns:

Facebook!happy

| Maryna27 explică (pentru StiuCeSpun):

Sunt pe facebook de 3 ore si mor de plictiseala...crying

| efervescent99 a răspuns:

Asculta muzica la casti, si stai pe facebook si pe TPU iar gaseste un joc misto pe http://ro.y8.com/.

| mihaelaScumpaA a răspuns:

Hey urmareste pe internet, ascculta muzica!happy:X:*sper sa alungi plictiseala!

| Florin38 a răspuns:

Salut! Joaca un joc amuzant pe PC,vorbeste pe mess cu prietenii,iesi la un suc, plimbate cu ei, uitate pe youtube la filmulete haioase... Funda?big grin

| Life4Fun a răspuns:

Mai iesi pe afara cu prietenii, sau joacate ceva tare pe net...

| narcis1 a răspuns:

Gta du-te la mol si cumpara un joc ...metin2 de pe net 4 story nfs world...

| Aperfectcircle a răspuns:

Joaca-te svenrolling on the floor))

| RADULESCUDENISA a răspuns:

1. sa pictezi
2.sa asculti muzica
3. jocuri de net
4.parada modei
5.joacate cu papusi
6. uite-te la tv.
7. gateste
8. fa-i un cadou cuiva drag
9. fa sex.
10. mesteca guma
11. picteaza
12.deseneaza.
13.coloreaza