| HappyEnd a întrebat:

Imi dati si mie niste statusuri super? Fundita celor mai rare!

3 răspunsuri:
| andreeadragutza22 a răspuns:

Pai intra pe acest site si gasesti tot ce vrei http://bancuriok.com/statusuri-funny-cool/statusuri-noi-2011/ fundita dacas e poate?:D

| LoReDaNa a răspuns:

Ce s`ar intampla cu mine Fara suriOara mea?! As face nOptile zile Daca n`ar fi ea.

Desi am trecut prin multe suntem inca *PRIETENE* pentru ca nu pOti sa cazi cand tii pe cineva de *MANA*! ♥Te iubesc♥ !""

NiciOdata n-ai uitat sa fi langa mine,Si eu vOi fi mereu, la fel,langa tine;x;X

Tu ai fost singura care mereu, mereu m-ai ajutat,M-ai salvat atunci cand am simtit ca lacrimile m-au innecat>;D

Prietenia nu tine de mOda,nu e ceva ce se pOarta dOar sezOnul acesta.nu se cumpara si nu se vinde,este insa cea mai buna investitie in aceasta viata

Ele prOvOcator danseaza, pe tOcuri nu pe masa le place bunu` gust si`O dOza de viata ;x

at cand cazi;-s.eu O sa t ajut sa t ridici,cand simtzi ca iti e greu,vOi fi mereu aici,cand tOata lumea,te va respinge.eu vOi fi aprOape d suflethul tau >;d

peste t0ate O s` trecem cu capuu`n sus . N` avem una p` alta, asta`i mai presus

Nu tOate lucrurile ne vOr merge bine,dar vOm trece peste tOate amandOua:tu si cu mine.;x;x;x

` Ea E Langa Mine Cand Problemele Sunt Multe.Si Tot Ea E Singura Care Are Rabdare Sa Ma Asculte.Te Iubesc Si Punct!

si ce daca e lumea rea ma ajuta sora mea si la rau si la bine nu se desparte de mine

Noii`2`am`facuut`un`legamant` Cat`voom`traii`pe`pamanth` Nimenii`sa`nu`ne`desparthaa` Nikiodataa`nikiodata`

Cand prietenii sunt cei adevarati, ei reprezinta cel mai sigur lucru din lume.

Un prieten este cineva care te stie pe dinafara si inca-i mai place ce vede.

Pt a-ti face un prieten trebuie sa mai inchizi cate un ochi.Pt a-l pastra insa pe amandoi.

Un prieten te accepta asa cum esti,dar spera la ceea ce ai putea sa fii

Tin la tine pentru ca stii sa ignori slabiciunile si ratacirile mele si ma sustii cu fermitate sa dau ce-i mai bun din mine.

Tot ce pot face pentrul prietenul meu este sa-i fiu pur si simplu prieten.Nu am averi cu care sa-l rasplatesc.Daca el stie ca prietenia lui ma face fericit,nu va dori o alta recompensa.In asta consta maretia prieteniei. ...

Un prieten este alaturi de tine atunci cand nu mai e nimeni altcineva...

Prieteni, tovarasi de drum,iubiti, ne sunt cei care ne acorda increderea lor deplina.

Temelia adevaratei prietenii este incredere !Edificiul ei-respectul...

Prietenii trainici sunt cu adevarat una dintre bogatiile vietii.Avutia ta este acolo unde sunt prietenii tai.

Prietenii cei mai apropiati sunt cei care inteleg cel mai bine ce e cu viata noastra, carora le pasa de noi la fel ca si noua,care ne sunt alaturi la succese si la esecuri, sunt cei care rup farmecele asupra singuratatilor noastre.

Kilometri obositori trec repede si ii parcurgi mai vesel, mai usor...Si lumea-ntreaga pare mai senina cand ai un prieten drept insotitor.

Prietenii au ceva ce iti lipseste...de pilda optimismul.Ei te fac sa simti ca totul va fi bine in lume cat timp iti vor sta in preajma

Un lucru bun devine mai bun si mai frumos daca poti sa-l imparti cu prietenii.

Nu exista iubire mai mare si mai puternica decat cea pe care o exprima prietenia

Prietenia inseamna iubirea suprema, cel mai valoros lucru, cea mai deschisa comunicare.adevarul cel mai sever,cel mai sincer sfat si cea mai mare comuniune de ganduri de care sunt capabili femeile si barbatii

Prietenia se masoara doar in amintiri,voie buna,liniste si iubire...

-Prietenii sunt tot ce conteaza,nu as putea trai fara dragostea lor

sA`SE`oFtiCe`DoOsmanyy` ` K`te-am`PE`tN``mAMy``>

Adevarati prieteni nu sunt aceia care te urmeaza in sir indian, ci aceia care iti arata greselile si iti raman alaturi orice s-ar intampla

Prietenul adevarat iubeste oricand ! Si in nenorocire devine ca un frate !

Ea mi`e ca 0 s0ra, ne intalnim la sc0ala la aceiasi 0ra.Avem idei fixe, radem dup` culise, iar cand c0rtina a cazut, veselia a`nceput \\ /

cand ea e langa mne, uit d` t0t sh m` simt bine

Tot ce ai auzit de noi stii ca nu e adevarat, hai lasa-ne pe noi sa-ti aratam cum suntem defapt

Prietenia este tipul de dragoste pe care ne inchipuim ca o traiesc ingerii

un prieten adevarat iti vede prima lacrima,o sterge pe a2a,si o opreste pe a3a.

Exista aceea persoana care te schimba atat de mult.incat iti este imposibil sa iti mai aduci aminte cum erai inainte ca ea sa intre in viata ta

Prietenia noastra nu e chiar perfecta dar ma intelege sh imi suporta toate "prostioarele" mele o iubesc:X:X

si o sa fie bine chiar daca mai avem probleme.iti spun stai linistita deci nu te teme...ca multe vin si toate trec chiar daca raman semne...si orice semn se vindeca dupa o vreme!

Sh s`au spus multe v0rbe rele despre n0i . _|_ la t0tsi kre auu vrt s` ne traga inap0i!

Dintre t0ate prietenele kre le-am cun0skt tuu esti cea p` kre nuu vreauu s`0 uit . Sh daca` m0r inaintea ta, v0i ajunge`n rai sh t` v0i astepta 8-

Cine sa-ti aduca soarele in zori Cine sa-ti arate curcubeul dupa nori Cine sa-ti vegheze somnul Cine sa-ti duca dorul Cine sa-ti simta privirea, cand cerul e senin daca nu eu

A avea un prieten este mai vital decat a avea un inger

Nimeni nu poate trai fara prieteni, chiar daca stapaneste toate bunurile lumii .

Hai ßye`ßye.Ramai ca bine.Vezi ca intreaba c*****e de tne [oh go on].

Nu mai sunt fetitza ce o stiai u mai demult...poate nu ai observat...dar de la o vreme am mai crescut

Te iubea, fraiere, chiar te-a iubit candva!" Priveshte`o dar stai departe, acum nu te mai vrea!

cate s`au spus.cate s`au dus.nu` ma mai doare.orice zi`n plus...sunt mai sus .restu`?doar vorbe goale !

.Shi imi pare rau de tot ce s`a intamplat stii bine.Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine !

Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii.tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotulwinking

Mai bine lasaoh go on Fa`te ca nu`tzi pasa!

.Shi chiar daca va semana fizic ca ea, sa fii sigur ca nu va v0rbi la fel si nu va avea acelasi caracter ca ea!

.In ambitzia mea vorbeshte ca ea, nu stie ce sa mai zic, crede ca ma oftik, "ia da`i fata mea de jurat de cine are drag, pentru cine a facut noptsile zile,pentru mine sau pentru tine?"love struck

.Dak vrei sa mai spui ceva ...SPUNE ! si daca vrei sa pleci .Pleak pe bune .winking

.[.stii? Orice S`ar Intampla EA mereu Va Lupta]

Te maturizei prea greu ...sa stii ca nu sunt ma`ta sa te iert mereuwinking

Greu,Si Stii Ca Am Dreptate.Am Tinut Capul Sus Si Am Mers Mai Departe...Nu Ma Intereseaza Ce Crezi Despre Mine,Inainte Sa Spui Ceva...Uita`te La Tine http>

Privind soarele si luna ,

Ochi tai d-un albastru fin

Zilele trec ,pe rand se duc toate

Doar cu dragostea ta m-alin

Fulgerand acea sclipire,

Ce imi intra in sufletu-mi plin cu venin

Privind ochi tai albastri

Doar cu dragostea ta m-alin...

nu dau gurita orikui la multi le pun pofta in kui...nu sunt ca orikare fata ce se lasa saruta

precum fiecare frunza are umbra sa asa si fiecare om are perechea sa

ah ce mama am avut ce frumoasa ma facut caci pentru. guritza mea un baiat si-ar da viata, eu sunt fata de la tara si sunt rea din calea-fara...Sunt frumoasa si cu bani si sunt chiar mica de ani.Nu dau guritza oriciu la multi le pun pofta-n cui,nu sunt ca oricare fata ce se lasa sarutata.Asa eu is mindra rau,multi roesc in jurul meu.vrea baiat frumos,pe plac dar nu sarac ci bogat...

Voi pleca, undeva, Aproape de tine, Te voi gasi Oriunde vei fi... mie dor de tine (((

cind iubesti simti ca traiesti happy

Я задыхаюсь от любви своей... (imi place enorm are un inteles superb )

Ochii care nu se vad se uita...crying((

Taina existentei umane nu sta in a trai ci a sti pentru ce traiesti...)))))))))))))))

Dragostea s-a nascut prin femeie sau Femeia s-a nascut din Dragoste?

Ochisorii mei caprui,fura inima oricui daca o fura si pe a ta no sa fie vina mea! tongue

Dragostea e ca o clepsidra, cand ti se umple inima, ti se goleste creierul….

__Doar Privirea Ta Imi Alina Inima..._)))

O fi o nebunie...dar imi place de tine♥

Daca vreodata luna nu'ti va fi aproape , daca soarele va disparea , sa sti ca a mai ramas ceva : iubirea mea, care niciodata nu te va lasa

Pt. mine a spune te iubesc nu inseamna nimic, dar a iubi cu adevarat inseamna totul

Priveste in ochii mei,priveste neincetat si doar cand iti vei lua privirea de la ei iti vei da seama ca te iubesc cu adevarat

Nu'mi pasa de nimic cand suntem noi doi si nu'mi pasa ce vorbeste lumea despre noi.Tot ce'mi doresc e sa fiu cu tine ... Te iubesc , Te vreau langa mine

In bratele tale deja ma gandeam la viitor.Cu tine aproape am invatat ce e iubirea.Probleme le'am lasat in spate cunoscand ce e fericirea

Sa ma alinti,sa ma atingi in noptile fierbinti,sa ma saruti usor,sa ma duci departe,sa plutim pe'un nor.

Pentru tine pot sa ating cerul,as putea sa despart mari,as putea sa plang , sa scufund tot pana la noi ...

In razele de soare eu stau si te privesc ... esti diamantul care ma face sa iubesc , iar in lumina calda , cu tine ma zaresc ... as vrea ca niciodata sa nu am mai trezesc

As vrea sa fiu o stea, o stea cazatoare , sa cad in inima ta si sa nu mai pot pleca

Fara dragoste suntem orfani de toate fara pasiune suntem ca o moara de vant spanzurata in vid!

D-zeu ne-a dat 2 picioare sa mergem 2 maini sa tinem 2 ochi sa vedem 2 urechi sa auzim dar de cene-a dat o sg inima? Pt ca pe cealalta i-a dat-o altcuiva ca tu sa o gasesti.

Un duh mi-a promis 3 dorinte. Eu i-am spus ca nu vreau 3 nici macar doua ci una singura: Mi-as dori sa te am pe tine!

Iubirea ta e singurul gand pentru care exist. Nu uita ca pentru tine traiesc. Si stii de ce? Doar ca sa te iubesc .

Ce sa scriu?…nu incap decat 160 de caractere…oare de cate ori pot scrie TE IUBESC ?

Nu rupe firul unei prietenii caci chiar daca il legi din nou nodul ramane…

Sa nu crezi ca poti stabili cursul iubirii caci ea daca te considera vrednic iti va indrepta ea cursul!…

Picioarele tale sunt obosite?Pt ca ai alergat prin mintea mea toata ziua….

Tot timpul sa desenezi cercuri in jurul celor pe care-i iubesti nu inimi pentru ca inimile se pot rupe, dar cercurile nu au capat.

Imi cade o lacrima din ochi si nu stiu ce e cu mine .dar un singur lucru insa stiu mi-e tare dor de tine…

A te indragosti este atunci cand ea adoarme in bratele tale si se trezeste in visele tale!

Iubirea e un cantec ce toti il canta des dar nu la toti el are acelasi inteles.

De ploaie te poti ascunde dar de dragoste n-ai unde caci oriunde te-ai ascunde ea la inima patrunde .

Daca vreodata iubirea te va lua pe aripa ei…nu o alunga! caci vei regreta…!

Nu putem merge departe in prietenie daca nu suntem dispusi sa ne iertam unii altora micile defecte…

Nu incerca sa gasesti iubirea absoluta pentru ca nu exista. Totul este relativ pe lumea asta pana si iubirea…

O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara.

Pierduta lucire din raza de luna frumoasa mea umbra nebuna frumoasa lumina scapata din stele cazuta-i din noapte in visele mele…

Adevarul care ii face pe oameni liberi este in cea mai mare parte adevarul pe care oamenii n-ar vrea sa-l auda.

Cand iubirea acel puf de papadie ce vine mereu si pleaca cu primul fir de vant va trece si pe la poarta ta atunci vei sti ca m-ai intalnit…

Cand iubesti esti cel mai fericit om din lume; cel mai trist lucru este sa suferi din iubire…

Fara IUBIRE nu exista viata! IUBITI-VA! Si alungati bezna aceasta ce ne sugruma in fiecare clipa!

Dragostea sau Iubirea este un giuvaer de mare pret dat in dar fiecarei fiinte umane. Daca l-ai pierdut viata ta nu mai are nici un sens…

Dragostea… darul cel mai de pret al omenirii… traim pentru dragoste… pentru o felie de iubire…

Cand amintirea iubirii iti da fiori sa stii ca este un gand de-al meu trimis spre tine… pentru a te ajuta sa adormi cu mine in gand!

Dragostea e ca o stafie. Multi vorbesc despre ea dar putini o vad intradevar.

♥ Se spune ca iubesti o data'n viata, o singura iubire. Atunci cum se face ca suferim la orice despartire?

♥ Face pe inabordabila, e un Joc ce`l face des, Shi isi joaca bine Rolul, inOcenta, chip pervers

♥ Inima mea a luat'o razna, striga sperand s'auzi. Si chiar nu'nseamna ca nu plang daca n'am obrajii uzi.

♥ Speri s'ajunga ce'si dorea, sa'nvete sa lupte pentru vise pline. Sa'nvete ca fericirea ei e departe de tine.

♥ Amintirea ta mi'e dusmanul cel mai de temut, si cand dragostea vorbeste parca tot Pamantu'i mut!

♥ SI pentru el, esti doar o simpla fata. Mai mult de'atat nu ai fost niciodata

Sa taci cand vorbesc eu ! Nu`mi place sa mintsi atat timp cat mint si eu`! Nu`mi place sa imi spui … [pa!] Nu uita -- asta e replik mea !

♥ Am greșit... Știu frate da nu mai am ce să fac Și ce vină am eu că n.am știut cum ești,de fapt?"

♥ Poate pentru o clipă și tu ai fost fericit,dar eu ți.am mai zis frate că totu` are și-un sfârșit.

♥ Ma Urasti? Problema Ta.•Tupeista?Pt ca trebuie sa fiu mereu peste tine! •Vrei sa`mi devii prieten?Demonstreaza`mi ca meritzi •Indiferenta?Daca nu ma interesezi •Te urasc?mi-ai dat motive •Falsa?Doar cu unii •Te Deranjez? Iarta`ma,Chiar Nu`mi Pasa

←♥→Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitzii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy←♥→

♥ Minti ieftin si prost,iti stiu replicile pe de rost. Ce urmeaza sa spui iti zic eu dinainte. Mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte. Am fost si voi ramane mereu aceasi fata cuminte cu ganduri rele in minte…

N`o sa`ti dai seama .niciodata cu adevarat . .

O persoana draga pentru tine ce`a`nsemnat !

Decat dupa ce o pierzi . ea a plecat .

Te`a lasat sa te gandesti .la ceea ce`ai aruncat

Ai dat cu piciorul .atunci cand ea te-a rugat . .

Desi traiai un vis frumos .l`ai ignorat

Acum e prea tarziu sa repari ce ai stricat !

Mult prea tarziu sa stergi unde ai scuipat !

Oricum ea ramane in suflet .urata .sau iubita . .

Ii faci loc acolo .ca sigur merita

Desi mi-e dor eu te resping. Desi te vreau nu te ating. Desi-mi vb, eu nu te ascult. Tu ma iubesti, eu te alung.

Dabea astept ziua`n care vei veni , plangand la mine spunandu`mi: Iartama ! Iar Eu iti voi spune : Sa te ierte Ea. Tu pentru mine ai fost doar o Eroare Pa!

Prefer sa fiu o SCORPIE decat ca tine o alta COPIE !

Mai stii?Iti placea sa o vezi razand.Ea tot cu zambetul a ramas,tu tot cu ea in gand

Si cand te uiti in ochii mei ce vezi? Ma bucur ca acum esti constient ce'ai reusit sa pierzi.

Te minti si acum,ca desi iti este dor,ai pus orgoliu in fata sentimentelor!

"Nu mA cuNosti ___ sPui cA SuNt fitsSOaSa ___t3 aScUlT aT3nTa sI iTi sPuN: `cHiaR Cr3Zi cA iMi pAsA?`"

Poate ca acum realizezi ca intr-adevar m-ai iubit,Insa e prea tarziu, da-ti seama c-ai gresit,Iubirea pentru tine era un fel de joc usor,Acum ai vrea sa fie bine, dar ranile-inca d0r.

Vrei sa schimbi ceva,e bine sa incepi cu tine, Afla ce-ti doresti si n-asculta de nimeni Intrebari gresite duc la raspunsuri false Decizii proaste duc la decizii si mai proaste.

Crezi ca-mi pasa de tine ?! Crezi prost! Idealurile mele se schimba zilnic, nu stiu ce vreau.recunosc!

Te iubea, fraiere, chiar te-a iubit candva! Priveste-o dar stai departe, acum nu te mai vrea! E mult prea tarziu pentru regrete, Te-a uitat nici nu vrea sa te ierte!

Colo sus in cimitir

Stau mormintele in sir

Daca faci mishto de mine

Fac un loc si pentru tine

Daca intr-o zi femeia pe care o iubesti iti e infidela si-ti trece prin cap sa te arunci pe geam, adu-ti aminte ca ai coarne, boule, nu aripi !

Azi m-am dus si eu la biserica. Cand ma uit la cucoana de langa mine isi aprindea tigara Doamne! sa scap berea din mana nu alta.

Ma uit la luna te vad pe tine ma uit la soare te vad pe tine ma uit in departare te vad pe tine DA` da-te dracu din fata mea odata!

spune-mi ca ma iubesti si atunci iti marturisesc si eu ca sunt insurat

Je m\'appelle Vasile Mure

Je veni de la padure

Je gasi nevasta-n pat

Se randez vous cu-n alt barbat

Quand je preparai ciomagu\'

Mon amie sarise gardu\'

Il tombeau dans la urzici

Sur son fund numai basici

un mut ii spune surdului ca orbul a vazut un paralizat fugind!rolling on the floor

Ce poti face azi nu lasa pe maine, lasa pe poimaine ca poate nu o sa mai fie nevoie.

munca nu a omorat pe nimeni da dc sa risc ?

mi-ai spus ca eu sunt planta! in cazul asta, tu dragul meu esti o intreaga gradina botanica

Prietenia este ca si atunci cand faci pipi pe tine: toata lumea poata sa vada acest lucru,dar numai tu stii sentimentul caldut pe care il ofera

Se spune ca inotul slabeste.atunci balenele cu ce au gresit?happy

dnd mie` rau nu mai pot cad jos din picioare mor . aoleo ma ia cu lesin

evitati excesul de : teme ,scoala si`nvatat

In scolile din ziua de azi profesorii intretin tot mai des raporturi sexuale cu elevii. Profii ne f*t la cap iar pe noi ne doare`n c*r

verigheta e cea mai mica catusa din lume

PUMNUL-este partea de vorbire ce muta maxilarul dintr-o parte in cealalta si raspunde la intrebarea : MAI VREI?

chestia haioasa la acest status este ca, in momentul in care realizezi ca acest text este fara sens, este prea tarziu pentru a te opri din citit

Femeile sunt ca locurile de parcare : cele bune sunt ocupate iar cele libere sunt pentru handicapati.

Cand eram mic credeam ca faima si banii ma vor face fericit acum ca am crescut am realizat ca asa este!

iubi cand intri dati 2 palme si iesi!

Sex is like Nike , JUST DO IT

Cumpar droguri? pentru relatii sunati-ma la numarul 112/955.ofer cazare pe termen lung dupa incheierea contractului? rog seriozitate!

Salveaza planeta! sinucide-te!

Dau 1.000.000 de euro pentru cei ce nu citesc acest status.cine e castigatorul?big grin

Iubita mea cu ochii ca cafeaua, cu buzele ca carameaua cacand te vad mapuca dorul cas ca Calin nemuritorul! un vot va rog un vot ms

Nu sunt online e doar o iluzie optik

2 Pac a murit, Einstein a murit, nici eu nu ma simt prea bine

Mă joc cu o grenadă…psst… mi-a căzut cuiul pe jos…

Pauzele lungi şi dese… cheia marilor succese!

Noaptea am coşmaruri pentru că dorm cu tine în pat!

Du-te lent şi vino tare, pentru mine n-ai valoare!

Mă tot uit la prezentări de modă dar niciodată nu văd pe stradă aşa ceva…

Mi-am luat oglindă să îmi văd avatarul…

Nicăieri nu-i ca acasă dar mai bine-i la HOTEL !

Mersul la biserică nu te face credincios, aşa cum statul într-un garaj nu te face maşină…

Foaie verde magheran/M-a făcut mama spartan!

acum iti mai dau niste site :D

http://statusuri.de-calitate.ro/category/statusuri-amuzante/ ;

http://www.statusuri-mess.ilive.ro/amuzante.php ;

http://www.statusuri.ws/......uri-noi-2/ ;

http://www.avatareonline.com/....../index.php ;

http://www.statusuri.ro/statusuri-haioase-funny.html .

http://statusuri.net/

http://www.statusuri.ro/

http://www.statusuri-belea.com/

http://www.yahoostatus.ro/LightNEasy.php?page=Spaniola

http://www.statusuri-mess.com/

http://www.statusuri.ws/

http://www.ymvista.com/......er-si-msn/

http://www.statusuri4u.ro/statusuri-statusuri-in-spaniola.html

http://statusuri.blogspot.com/

http://statusuri.jmechera.net/

Sper sa te ajute :X:X

funda?:)

| madalina188w a răspuns:

Bine, triste sau bucuroase? raspund daca zici de care bucuroase si triste?