| mishu_4386 a întrebat:

Imi place sa desenez da nu prea stiu...imi place sa desenez in creion anime si chestii din astea da numa a anime nu seamana straight face, unde as putea sa invat am fost la cursuri de desen da...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza daca stii sau nu.Trebuie sa exersezi tot timpul daca asta iti doresti cu adevarat. Exact asa mi s-a intamplat si mie... Daca vrei mai multe informatii i-dul meu este yo_elysa_dragutza_98 Asta numai daca vreti.