| Bulbi a întrebat:

Imi poate spune cineva vreun sfat/inventie/improvizatie in legatura cu ascultatul de muzica cand mergi cu cortul? Nu am la dispozitie nici masina nici priza prin apropiere.M-am gandit sa duc un laptop dar nu ma tine mult. Ceva idei care voua v-au folosit?

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Cu asa ceva. Are acumulator incorporat, merge si pe baterii (cumperi) se aude foarte bine. Are si mufa si il poti conecta la orice.
http://bdastore.ro/radio-mp3-portabil-acumulator-fm-usb-sd-waxiba-xb911usb

2 răspunsuri:
| Pinocchio a răspuns:

Radio sau cd player care merge si cu baterie.

| Theodora292001 a răspuns:

Se gasesc la magazin Boxe care se conecteaza la telefoane prin Bluetooth. Eu am asa ceva si o iau cu mine peste tot si doar o conectez la telefon, pun muzica de pe telefon si se aude in boxa. Nu sunt mari ca marime. Sun micute, cat palma dar se aude foarte bine si tare in ele. Sper ca te.am ajutat.