| LadyByanka a întrebat:

Imi puteti da si mie cateva indei de costume de Halloween pe care le pot crea cu ce gasesc pin casa? FUNDA :*
PS: Puteti sa imi dati cateva detalii cum sa fac costumul?

Răspuns Câştigător
| Deliiiia a răspuns:

Poti sa te imbraci in haine mulate, negre, sa atasezi la o cordeluta doua urechi si sa te machiaze ca o pisica. E cel mai simplu costum.

Poti, de asemenea, sa folosesti o fasa alba si sa te infasori ca sa capeti aspect de mumie.

1 răspuns:
| allexya501 a răspuns:

Măi, eu zic că e foarte fain: http://www.youtube.com/user/Pinkstylist. In fine, eu il consider cel mai bun :))) Chiar dacă nu ai materialele necesare, este o sursa de inspiratie perfectă