| Castravete01 a întrebat:

Imi puteti da si mie un nume pentru canalul de youtube?
Canalul meu se numeste TheLegionGamerXD de cand l-am inceput....eram singur pe atunci insa alaturi de mine a mai venit un prieten.
Numele meu este TheLegionGamer iar al lui este Examen23(numele de scena) si nu prea e corect ca sa ramana numele de canal dupa mine asa ca am nevoie de ceva nou.
Pe canal este aproape numai Minecraft mai sunt si alte video-uri cu alte jocuri insa in special minecraft
Sper sa ma ajuta-ti si cel mai bun raspuns va lua funda! happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că voi sunteţi cei care ar trebui să găsiţi numele, că de aceea este al vostru.

| Castravete01 explică (pentru anonim_4396):

Stiu insa nu imi vine absolut nimic in minte... vreau sa fie unic si na am crezut ca TPU am poate ajuta...

| sebykz a răspuns:

ExamenAndLegion
LegionAndExa Joaca
MineWith ExaAndLegionz
LegionOfExamine(nu are logica)

| Ak99 a răspuns:

GamerBrothers,minecraftexperts
TheLegionExamen23 laughing